Stars Planet.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stars Planet.

Registruokis dar yra daug laisvų žvaigždžių, tad paskubėk. Neišsigaskit forumas tuščias juk jis naujai iškeptas. : )
 
rodiklisGalleryLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Karol'ė

Go down 
AutoriusPranešimas
Nina Dobrev
Admin
Nina Dobrev


Pranešimų skaičius : 113
Join date : 2010-08-14
Age : 35
Miestas : JAV

Karol'ė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Karol'ė   Karol'ė Icon_minitimeRugpjūtis 15th 2010, 17:09

Hi all peolpe'sai.

Aš Karolina, gyvenu Marijampolėje (to žiauraus Marijampoliečių akcento neturiu. Ir ačiū Dievliui ; DD), man 14 metų.

Esu linksmų plaučių žmogeliukas, žvengiu iš visko net ir iš smulkmenų. Žiaurai myliu ciūcikus (šunis). Auginu vieną. Soo... Visą savo pyktį išlieju ant žaislų, kelis jau suplėšiau... Kai buvau maža elgdavausi kaip berniukas, nes manydavau, kad aš labai Kieta. Bet laikui bėgant supratau, kad taip nėra ir labai nusivyliau ; DD

Ką dar čia pasakius... 3 metus grojau pianinu, bet mečiau, nes atsibodo. Dabar pradėjo traukt gitara ir dainavimas ; DD

Nežinau ką dar pasakyt... Ką norit sužinot klauskit ; DDD Karol'ė 507875
Atgal į viršų Go down
http://starsplanet.newstarforum.net
Sve?ias
Svečias




Karol'ė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karol'ė   Karol'ė Icon_minitimeRugpjūtis 15th 2010, 17:53

Laaabas, Karolina.!^^
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev
Admin
Nina Dobrev


Pranešimų skaičius : 113
Join date : 2010-08-14
Age : 35
Miestas : JAV

Karol'ė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karol'ė   Karol'ė Icon_minitimeRugpjūtis 15th 2010, 18:01

Labūūkass Laura :D (h)
Atgal į viršų Go down
http://starsplanet.newstarforum.net
Sponsored content





Karol'ė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Karol'ė   Karol'ė Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Karol'ė
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Stars Planet. :: About us :: Tikrieji Mes-
Pereiti į: